Apple sprístupnil iOS 9.3 beta 2 pre verejných beta testerov

 

Apple dnes umožnil prístup svojím verejným beta testerom otestovať najnovší veľký update s názvom iOS 9.3 (beta 2).  Dnešné spustenie verejného beta testingu muselo byť najprv vydané pre developerov (asi týždeň dozadu), aby mohli svoje aplikácie prispôsobiť. Hneď ako Apple skontroloval svoj najnovší iOS a väčšina developerov vydala svoje prispôsobené verzie, Apple spustil seedovanie pre verejných testerov. Táto beta obsahuje všetky funkcie ako iOS 9.3 (beta 1) ale pri tom  opravuje ďalšie chyby pre ešte lepší výkon systému.

iosbetatestingprogrampublic

Aby sme si zopakovali, iOS 9.3 nám ponúkne novú možnosť Night Shift, ktorá zmení farebné spektrum na užívateľsky príjemnejšie tým, že obmedzí modrú farbu. Taktiež sa dočkáme vylepšení aplikácií ako je napríklad Zdravie, Touch ID, heslo pre Poznámky a veľa ďalšieho.

testflight-devices

Ak si chcete pozrieť video recenziu na iOS 9.3 (beta 2), stačí kliknúť sem.

Taktiež video recenzia na Night Shift v iOS 9.3 je k zahliadnutiu tu.

Oficiálna stránka iOS 9.3 od Apple je tu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?