Apple v Holandsku sprístupnil aplikáciu “Apple Support” pre iOS

Apple dnes vydal v Holandsku špeciálnu Apple Support aplikáciu, ktorá by mala dať užívateľom iOS zariadení ďalšiu možnosť ako získať pomoc pre svoje Apple produkty.

Rozhranie aplikácie pripomína dizajn webových stránok podpory Apple. Dáva tým užívateľovi na výber zo zoznamu produktov, ktoré vlastní a ponúkne aj možnosť naplánovať opravu v Apple Store. Užívateľ si môže tiež chatovať so zamestnancami Apple podpory. Taktiež ponúka aj sekciu s nedávnymi požiadavkami na opravu a inými informáciami týkajúcich sa údržby Apple zariadení.

applesupportapp-800x470

Zdá sa, že táto aplikácia je aktuálne dostupná iba pre Holandsko. Nie je však vylúčené, že Apple túto aplikáciu iba testuje v teréne a časom ju vydá pre ostatné krajiny. Informácie z minulého roku napovedali, že Apple na takejto aplikácií pracuje. Jediné čo sme nevedeli je, že či sa bude jednať o samostatnú aplikáciu alebo vstavanú funkciu nejakej aplikácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.