Nový album Franka Oceana, Blonde, je dostupný exkluzívne na Apple Music

Iba pár dní po vydaní exkluzívneho vizuálneho albumu “Endless” v Apple Music, R&B spevák Frank Ocean vydal svoj najnovší album “Blonde”, ktorý sa predtým objavil v magazíne “Boy’s Don’t Cry”. 

Album Blonde, ktorý je jeho prvý od vydania debutového albumu “Channel Orange” v roku 2012, je dostupný v Apple Music ako exkluzivita. Album so 17 skladbami bol pôvodne naplánovaný na 5. augusta, no Ocean a jeho tím sa rozhodli zverejniť album skôr po tom, čo médiá pokazili prekvapenie z vydania. Album taktiež obsahuje Oceanovo hudobné video singlu “Nikes”.

frank-ocean-endless-01-960x640.0.0

Magazín Boy’s Don’t Cry sa mal pôvodne objaviť vo všetkých predajniach Apple. Avšak Ocean oznámil, že iba vybrané štyri predajne (Los Angeles, Chicago, New York a Londýn), budú mať tú česť predávať tento magazín. Albumy “Endless” a “Blonde” sú iba dvomi albumami zo širokej škály exkluzivít v Apple Music, ktoré si Apple zaobstaral. Medzi ďalšie exkluzivity patrí Drake-ovo “Views a “1989 World Tour LIVE” od Taylor Swift.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.