1Password prináša funkciu rodinného plánu

1Password, populárna služba, ktorá umožňuje bezpečné uloženie rôznych hesiel dnes predstavila nový plán pre rodiny, ktorý je cenovo dostupnejší. Spoločnosť AgileBits, ktorá stojí za službou 1Password dnes na svojom blogu detailne prezentovala 1Password for Families, kde upresnila, že služba pre rodinu s 5 členmi vyjde na 5$ mesačne a ďalšie osoby sa môžu dodať za 1$ mesačne.

1password-screengrab

1Password for Families umožňuje každému členovi domácnosti mať svoj súkromný 1Password účet, ale taktiež umožňuje zdieľanie vybraných hesiel, ktoré môžu vidieť ostatní členovia domácnosti. Na príklad rodiny, ktoré majú Netflix účet, môžu svoje prihlasovacie údaje uložiť do 1Password for Families účtu, a členovia, ktorí sú prihlásení do tohto programu ako vaši členovia domácnosti, môžu toto heslo vidieť. Ďalším príkladom je rodinné zdieľanie hesla od WiFi.

1password4_master_password_screens

Majiteľ, ktorý zakúpil 1Password for Families, má prístup k admin konzole, ktorá mu umožňuje pridávať členov domácnosti a taktiež kontrolovať kto bude mať k čomu prístup.  Ako súčasť zakúpeného 1Password for Families, dostanú užívatelia prístup ku všetkým aplikáciám 1Password. Aplikácia je kompatibilná s platformami Mac, Windows, iOS a Android.

families-header-1030x392

1Password je zadarmo na App Store a ponúka skúšobnú verziu na 1 mesiac zadarmo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť