10 skrytých funkcií v iOS 10: Split-View, Safari, Mail Filter a ďalšie

Apple popisuje iOS 10 ako najväčšiu iOS aktualizáciu všetkých čias. S novými funkciami ako kompletne prerobenú zamknutú plochu, prerobenú aplikáciu Správy, novým Siri SDK pre developerov, schopnejšiu aplikáciu Fotky a redizajnovanú aplikáciu Apple Music

2016-04-18-190358

Vymenovať všetky malé aj veľké funkcie, ktoré boli pridané do iOS 10 by určite potrebovalo samostatný článok. Vo videu nižšie uvidíte niektoré malé ale za to podstatné zmeny, ktoré boli objavené a pod lupou vyzerajú omnoho významnejšie a pri ich používaní by sme ich mohli zaradiť medzi tie veľké a ospevované funkcie. Ako príklad môžeme uviesť nenápadné tlačidlo Unsuscribe (Prestať odoberať) v aplikácií Mail, side-by-side multitasking v Safari na iPadoch, Spoluprácu aplikácie Poznámky, kopírovanie a vkladanie medzi zariadeniami, prepisovanie hlasových správ a mnoho ďalších.

Počas beta periódy operačného systému iOS 10 nám Apple bez pochýb prinesie vylepšenie týchto vyššie spomínaných funkcií, rovnako ako aj pridanie rôznych vylepšení pre interface a mnohých iných nových menších funkcií. Všetky tieto návrhy na vylepšenie iOS plánuje spoločnosť Apple pridať ešte predtým ako sa operačný systém dostane medzi bežných používateľov. Plánovaný príchod iOS 10 sa odhaduje na túto jeseň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.