10 skrytých funkcií v iOS 10: Split-View, Safari, Mail Filter a ďalšie

ios 12 - 10 skrytých funkcií v iOS 10: Split-View, Safari, Mail Filter a ďalšie

Apple popisuje iOS 10 ako najväčšiu iOS aktualizáciu všetkých čias. S novými funkciami ako kompletne prerobenú zamknutú plochu, prerobenú aplikáciu Správy, novým Siri SDK pre developerov, schopnejšiu aplikáciu Fotky a redizajnovanú aplikáciu Apple Music. 

2016 04 18 190358 - 10 skrytých funkcií v iOS 10: Split-View, Safari, Mail Filter a ďalšie

Vymenovať všetky malé aj veľké funkcie, ktoré boli pridané do iOS 10 by určite potrebovalo samostatný článok. Vo videu nižšie uvidíte niektoré malé ale za to podstatné zmeny, ktoré boli objavené a pod lupou vyzerajú omnoho významnejšie a pri ich používaní by sme ich mohli zaradiť medzi tie veľké a ospevované funkcie. Ako príklad môžeme uviesť nenápadné tlačidlo Unsuscribe (Prestať odoberať) v aplikácií Mail, side-by-side multitasking v Safari na iPadoch, Spoluprácu aplikácie Poznámky, kopírovanie a vkladanie medzi zariadeniami, prepisovanie hlasových správ a mnoho ďalších.

Počas beta periódy operačného systému iOS 10 nám Apple bez pochýb prinesie vylepšenie týchto vyššie spomínaných funkcií, rovnako ako aj pridanie rôznych vylepšení pre interface a mnohých iných nových menších funkcií. Všetky tieto návrhy na vylepšenie iOS plánuje spoločnosť Apple pridať ešte predtým ako sa operačný systém dostane medzi bežných používateľov. Plánovaný príchod iOS 10 sa odhaduje na túto jeseň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…