Spotify pre iOS dostáva novú funkciu Touch Preview

Spotify má za sebou úspešný rok 2014 a aj naďalej pokračuje v snahe priniesť svojim fanúšikom čo najlepší používateľský zážitok. Nová verzia oficiálnej iOS aplikácie Spotify prináša novinku Touch Preview, s ktorou bude hľadanie tej správnej hudby ešte lepšie. Priamo pri objavovaní novej hudby prostredníctvom množstva playlistov prispôsobených rôznym časom a situáciám, v ktorých sa môžete nachádzať, budete môcť počúvať ukážky. Pred samotným spustením prehrávania si tak môžete vypočuť ukážku akéhokoľvek playlistu, piesne, albumu či interpreta, a prípadne pokračovať v prehliadaní hudby, kým nenájdete presne to čo hľadáte. Všetko čo musíte urobiť je podržať na danej položke prst a ukážka sa automaticky spustí. Zjednodušené bolo aj ukladanie hudby do vašej kolekcie – stačí potiahnuť položku doľava a automaticky bude pridaná do Your Music.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.