Twitter pre iOS vám automaticky urobí výber toho najdôležitejšieho, kým ste boli offline

Twitter predstavil novú funkciu „While you were away…“ pre svoju oficiálnu iOS aplikáciu. Ako už názov napovedá, cieľom tejto funkcie je zjednodušiť prístup k najdôležitejším informáciam z času, keď ste boli offline. Ak ste teda dlhšie neboli na Twitteri, automaticky sa vám vytvorí prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa v čase vašej neprítomnosti udialo a zdieľalo. Je možné, že inak by vám niektoré dôležité tweety ušli. Frekvencia zobrazovania týchto dôležitých tweetov samozrejme závisí od toho, ako často Twitter používate. Keď na ňom trávite veľa času, bude sa vám zobrazovať menej. „While you were away…“ sa v iOS aplikácii Twitter začne objavovať už teraz, na Android a webovú verziu Twitter.com príde novinka už čoskoro.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.