Twitter pre iOS vám automaticky urobí výber toho najdôležitejšieho, kým ste boli offline

Twitter predstavil novú funkciu „While you were away…“ pre svoju oficiálnu iOS aplikáciu. Ako už názov napovedá, cieľom tejto funkcie je zjednodušiť prístup k najdôležitejším informáciam z času, keď ste boli offline. Ak ste teda dlhšie neboli na Twitteri, automaticky sa vám vytvorí prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa v čase vašej neprítomnosti udialo a zdieľalo. Je možné, že inak by vám niektoré dôležité tweety ušli. Frekvencia zobrazovania týchto dôležitých tweetov samozrejme závisí od toho, ako často Twitter používate. Keď na ňom trávite veľa času, bude sa vám zobrazovať menej. „While you were away…“ sa v iOS aplikácii Twitter začne objavovať už teraz, na Android a webovú verziu Twitter.com príde novinka už čoskoro.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.