Puzdro LifeProof fre Power ponúka dvojnásobnú výdrž batérie pre iPhone 6 a vodotesnú ochranu

Spoločnosť LifeProof predstavila nové puzdra fre Power pre iPhone 6. Toto puzdro ponúka unikátnu ochranu proti vode, pádom, prachu a snehu. Samozrejmosťou je plná ochrana displeja a zároveň aj prístup ku všetkým ovládacím prvkom zariadenia a konektorom. K tomu zabezpečí aj zdvojnásobenie výdrže batérie iPhonu 6 vďaka integrovanej batérii Li-ion s 2600 mAh. Vodotesnosť je zaručená až do hĺbky dvoch metrov, v ktorej vydrží až hodinu. Odolnosť voči pádom (taktiež z dvoch metrov) a prachu je na úrovní vojenských štandardov. Fre Power pre iPhone 6 bude k dispozícii neskôr tento rok, presný dátum ani cena zverejnené neboli, pre odber noviniek sa môžete prihlásiť na oficiálnych stránkach.

Na nové odolné puzdro pre iPhone 6 si ešte musíme počkať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.