Puzdro LifeProof fre Power ponúka dvojnásobnú výdrž batérie pre iPhone 6 a vodotesnú ochranu

Spoločnosť LifeProof predstavila nové puzdra fre Power pre iPhone 6. Toto puzdro ponúka unikátnu ochranu proti vode, pádom, prachu a snehu. Samozrejmosťou je plná ochrana displeja a zároveň aj prístup ku všetkým ovládacím prvkom zariadenia a konektorom. K tomu zabezpečí aj zdvojnásobenie výdrže batérie iPhonu 6 vďaka integrovanej batérii Li-ion s 2600 mAh. Vodotesnosť je zaručená až do hĺbky dvoch metrov, v ktorej vydrží až hodinu. Odolnosť voči pádom (taktiež z dvoch metrov) a prachu je na úrovní vojenských štandardov. Fre Power pre iPhone 6 bude k dispozícii neskôr tento rok, presný dátum ani cena zverejnené neboli, pre odber noviniek sa môžete prihlásiť na oficiálnych stránkach.

Na nové odolné puzdro pre iPhone 6 si ešte musíme počkať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.