Tréning zamestnancov na Apple Watch začína už o mesiac, v predaji budú v marci

Apple stále nezverejnil žiadne podrobnosti o tom, kedy plánuje spustiť predaj Apple Watch, okrem neurčitého „Early 2015“. Najnovšie informácie od zdrojov stránok 9to5Mac naznačujú, že spustenie predaja Apple Watch sa nestihne na Valentína, ale dostupné budú až v marci. Budúci mesiac, 9. až 16. februára, by mal začať tréning zamestnancov v Apple obchodoch, aby boli pripravení pomôcť zákazníkom pri zodpovedaní ich otázok a riešení prípadných problémov týkajúcich sa inteligentných hodiniek. Marcové spustenie predaja samozrejme platí len pre prvú vlnu krajín, pričom v súčasnosti nie je jasné, koľko krajín sa do nej dostane. Vývojári už taktiež pracujú na svojich aplikáciách pre Apple Watch vďaka nástrojom od Apple a betaverzii iOS 8.2.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Navigácia pre motocyklistov od Sygicu je už v Apple CarPlay a Android Auto

V reakcii na silný dopyt zo strany milovníkov dvojkolesových tátošov je špecializovaná navigácia Sygic pre motorky teraz k dispozícii cez Apple CarPlay a Android Auto. Motocyklistom umožňuje sústrediť sa na cestu a zároveň poskytuje všetky dôležité informácie pre lepší zážitok z jazdy a bezpečnosť už aj na dispeji motocyklov.
pokračovanie článku

Apple pripravuje nový Mac s 1,5TB RAM, zrejme sa nedoplatíme

Keď Apple predstavil Mac Pro s čipom M2 Ultra, prakticky tým celý počítač odpísal. S prechodom na vlastnú architektúru čipov došlo totiž k výraznému okliešteniu možností upgradu, vďaka čomu sa z vrcholného desktopu stal prakticky iba glorifikovaný Mac Studio.