Nový televízny seriál bude synchronizovaný s chytrým osvetlením Philips Hue

Philips Hue je systém žiaroviek prepojených s iOS zariadeniami, vďaka ktorému môžete mať chytrú domácnosť aj bez veľkých investícií do prestavby. K širokým možnostiam inteligentného správania sa osvetlenia v domácnosti, ako napríklad rozsvietenie po vašom príchode, prispôsobenie sa prebúdzaniu či relaxu vhodnými farebnými tónmi alebo napríklad rozsvietenie, keď ste na dovolenke, pre zmätenie zlodejov, sa pridáva ďalší originálny nápad. Pripravovaný nový televízny seriál 12 Monkeys podľa filmu z 90-tych rokov bude synchronizovaný s Philips Hue. To znamená, že pre umocnenie zážitku z jeho sledovania, sa bude osvetlenie vo vašej domácnosti farebne prispôsobovať tomu, čo sa deje v seriáli. Prvá časť seriálu bude odvysielaná 16. januára. Aby všetko fungovalo, ako má, potrebujete si nainštalovať iOS aplikáciu Syfy Sync.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.