Nový televízny seriál bude synchronizovaný s chytrým osvetlením Philips Hue

Philips Hue je systém žiaroviek prepojených s iOS zariadeniami, vďaka ktorému môžete mať chytrú domácnosť aj bez veľkých investícií do prestavby. K širokým možnostiam inteligentného správania sa osvetlenia v domácnosti, ako napríklad rozsvietenie po vašom príchode, prispôsobenie sa prebúdzaniu či relaxu vhodnými farebnými tónmi alebo napríklad rozsvietenie, keď ste na dovolenke, pre zmätenie zlodejov, sa pridáva ďalší originálny nápad. Pripravovaný nový televízny seriál 12 Monkeys podľa filmu z 90-tych rokov bude synchronizovaný s Philips Hue. To znamená, že pre umocnenie zážitku z jeho sledovania, sa bude osvetlenie vo vašej domácnosti farebne prispôsobovať tomu, čo sa deje v seriáli. Prvá časť seriálu bude odvysielaná 16. januára. Aby všetko fungovalo, ako má, potrebujete si nainštalovať iOS aplikáciu Syfy Sync.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.