Natáčanie životopisného filmu o Stevovi Jobsovi začína v jeho rodnom dome

Životopisný film Steve Jobs podľa autorizovaného životopisu od Waltera Isaacsona sa konečne začne nahrávať. Filmový tím už rozmiestnil všetko potrebné pre nakrúcanie priamo v rodnom dome Steva Jobsa. Práve tu, v garáži domu jeho rodičov v Los Altos sa začala písať história Apple, keď Steve Jobs a Steve Wozniak pracovali na prvom počítači Apple I. Úlohou štábu bolo vrátiť garáž do podoby, v akej bola v roku 1976. Film sa bude točiť okolo troch dôležitých okamihov v histórii života Steva Jobsa a Apple – predstavenie Macintosha v roku 1984, počítača NeXT v roku 1998 a napokon iPodu v roku 2001. Po dokončení nakrúcania v rodičovskom dome v Los Altos sa produkcia presunie do San Jose a Berkeley.

Zdroj: Cnet

Hlavnú úlohu, Steva Jobsa, si zahrá Michael Fassbender. Steva Wozniaka bude hrať seth Rogen, hlavnú ženskú úlohu dostane Kate Winslet, bývalého riaditeľa Apple, Johna Sculleyho, bude hrať Jeff Daniels, vo filme sa objaví aj Katherine Waterston ako Jobsova bývalá priateľka a Michael Stuhlbarg ako zamestnanec Apple v jeho začiatkoch, Andy Hertzfeld. Viac fotografií z miesta natáčania nájdete na stránkach Cnet.

komentáre
 1. preco pre boha iba d ipadu? iphone a ipad nemal zrejme ziaden dopad na spolocnost. A kedze na rozdiel od pirates of silicon walley uz vedia ako jeho cely pribeh skoncil, tak to mali vyuzit a az do konca spravit.

  btw Michael Fassbender sa moc nehodi, Noah Wyle sa mi zdal lepsi.

  0
  0
 2. Tak to tej spolocnosti co to ide natacat predpovedam krach!!! Tak tupy scenar ala ctrl c filmu jBOS snad neocakaval ani najvacsi pesimista, zase jedna nudna kravina, a po dvoch rokoch s rovnakym scenarom chce niekto spravit dieru do sveta?

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť