Ako urobiť úspešnú reklamu na iPhone puzdro? Pošlite ho do vesmíru

Výrobca príslušenstva pre iOS zariadenia, Urban Armor Gear, si vybral skutočne zaujímavý spôsob propagácie svojho puzdra pre iPhone. Ešte v novembri minulého roku poslali iPhone v ich puzdre do vesmíru za pomoci špeciálneho balónu. iPhone sa už dostal do stratosféry, a tak sa mohli podeliť o zábery iPhonu v ich puzdre vo výške takmer 31 kilometrov. musel pri tom odolať teplote – 62 °C a vetrom rýchlost vyše 112 km/h. iPhone síce bol na začiatku zapnutý, ale neskôr sa vypol a zmrzol kvôli silným mrazom. Nahrávaný bol dvoma GoPro kamerami. Dôležité však je, že iPhone v puzdre prežil aj pád späť na Zem. Po páde z vesmíru pritom bez problémov fungoval. Použité puzdro pritom nemá ani špeciálnu ochranu displeja, no napriek tomu nebol poškodený.

komentáre
  1. to je ako co za trapnost vyletiet s tym do vysku zletiet dole a pustit to z 20cm ?hod ak ine puzdro zvladne toto, reklama pre amikov

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.