Najnovšia beta OS X obsahuje zmienky novej Magic Mouse, klávesnice a trackpadu

Apple len včera pre vývojárov vypustil tretiu betu OS X El Capitan 10.11.1, v jej kóde už však stihli byť objavené zmienky o nových perifériách k Macom – Magic Mouse 2, Magic Trackpad 2 a Magic Keyboard. Obnovené príslušenstvo, na ktoré upozornila francúzska stránka Consomac by sa tak mohlo objaviť po boku plánovaného 21,5-palcového Retina iMacu, ktorý očakávame budúci týždeň.

Magic-Keyboard-OSX-800x554

Nová klávesnica a myš, ktoré sa objavili už v auguste v záznamoch amerického regulačného úradu, by podľa všetkého mali priniesť hlavne vylepšenú verziu Bluetooth 4.2 a nabíjateľné (pravdepodobne zabudované) lítium-iónové batérie. Je možné, že nové Magic Mouse a Trackpady budú tiež podporovať Force Touch gestá, podobne ako touchpady na tohtoročných MacBookoch. Zaujímavý je tiež názov Magic Keyboard, ktorý naznačuje na potenciálne nové funkcionality oproti súčasnému modelu – ten sa totiž volá jednoducho Apple Wireless Keyboard.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Koncept: budúca podoba výrezu v displeji iPhonu

Tohtoročný modelový rad Apple smartfónu by mal podľa očakávaní priniesť aj o niečo menší výrez v prednej časti zariadenia. Pozrite sa však na koncept, ktorý sa na vec pozerá z úplne inej perspektívy.