Na App Store už uvidíte aj dostupnosť aplikácií pre Apple TV

Po novom budete môcť pri aplikáciách vidieť aj informáciu, či existuje aj ich verzia kompatibilná s Apple TV.

Popis k aplikáciám bude po novom obsahovať informáciu v tvare ‘UniversalAppleTV’. Bude to informácia pre používateľov Apple TV, že aplikácia má svoju verziu aj v App Store pre Apple TV.

Je zrejmé, že takáto identifikácia nie je ešte vo finálnom tvare a je v procese testovania. Očakáva sa, že informácia o tom, že aplikácia je dostupná aj pre Apple TV, bude niesť jednoduchší a jednoznačnejší názov.

Apple do App Store bude postupne pridávať aj nové sekcie a funkcie zamerané na aplikácie pre tvOS. Ich počet sa stále zvyšuje, preto bude dôležité ich prepracovanejšie triedenie a zaraďovanie do kategórií. Zoznam najlepších aplikácií pre tvOS nájdete v článku od 9to5mac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.