K iPadu Pro má Apple údajne predávať aj oficiálny stylus

Názov väčšieho iPadu s 12-palcovou uhlopriečkou síce stále nie je rovnako ako samotný iPad potvrdený, no podľa analytika z KGI Apple spolu s ním predstaví aj oficiálny stylus. Analytik Ming-Chi Kuo tak usudzuje na základe vysokého počtu patentov súvisiacich so stylusom za ostatné roky a zároveň si myslí, že Apple bude musieť diferencovať iPad Pro/Plus aj niečím iným, ako samotnou väčšou uhlopriečkou. Stylus by mal byť k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo a rovnako ako samotný veľký iPad by mal byť aj stylus zameraný na profesionálnych používateľov, napríklad dizajnérov. Na druhej strane bol práve Apple tým, kto zrušil trend stylusov pre dotykové obrazovky a ukázal, že najlepším ovládacím prvkom sú naše prsty. Je však potrebné dodať, že nebolo by to ani prvý ani posledný raz, kedy by Apple takto zmenil názor. Predstavenie iPadu Plus môžeme očakávať v druhom kvartáli 2015.

Digitálny stylus a pravítko pre iPad ukázali aj Adobe a mnoho ďalších výrobcov

komentár
  1. Neni uplne zla sprava, pretoze zatial z tabletov, kde sa da nahodit photoshop a plnohodnotne pracovat moc neexistuje. Bud microsoft surface alebo Wacom Companion..

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.