iPhone láka podľa nového prieskumu študentov viac ako napríklad pivo či zoznamovanie sa

V nedeľnom vydaní The New York Times sa objavili výsledky prieskumu trhu Student Monitor. Jeho cieľom bolo zistiť, čo teraz medzi študentmi letí, a čo ich najviac zaujíma. 1200 študentov malo vybrať zo zoznamu so 77 položkami vybrať to, čo je „in“ v ich univerzitnom kampuse. V rebríčku Top 5 je na prvom mieste iPhone, z opačného konca uzatvára prvú päťku iPad. Priority dnešných študentov sa tak prispôsobili dobe, Apple zariadenia sú totiž podľa študentov viac populárne ako napríklad pitie piva, zoznamovanie sa či párty. Pozitívom je aspoň to, že k menej populárnym aktivitám už patria aj cigarety či drogy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Teraz je ten správny čas na upgrade iPhonu

Ak používaš iPhone staršej generácie, pravdepodobne už cítiš, že nastal čas na zmenu. Výkon, fotoaparát, výdrž batérie či úložisko – to všetko dnes zohráva väčšiu rolu než kedykoľvek predtým. iStores, najväčší Apple Premium Partner na Slovensku, prináša možnosť, vďaka ktorej si môžeš nový iPhone zaobstarať výhodnejšie než si myslíš.
Apple AirTag (2026)
pokračovanie článku

Apple predstavil AirTag 2. generácie

Apple dnes predstavil AirTag druhej generácie, nástupcu šikovného lokátora z roku 2021. Okrem dlho očakávaných noviniek prináša aj príjemné prekvapenie v podobe zachovanej ceny.