Google Chrome pre iOS dostáva 3D Touch a Hangout odpovede na notifikácie cez Apple Watch

Google priniesol update pre ich dve kľúčové iOS aplikácie. Do Chrome pridali podporu pre 3D Touch a v Hangouts je teraz možné využiť rýchle odpovede na notifikácie, čo sa dá využiť aj na Apple Watch.

3D Touch technológia v Chrome zatiaľ znamená, že užívateľ je schopný vykonať niektoré veci priamo z domácej plochy. Ak v iPhone 6s alebo 6s Plus silnejšie podržíte ikonu aplikácie Chrome, dostanete na výber medzi možnosťami otvoriť normálne, inkognito alebo hlasové vyhľadávanie.

Hangout zatiaľ neposkytuje úplnú podporu pre Apple Watch, ale len rýchle odpovede na notifikácie. Na hodinkách si môže užívateľ vybrať medzi predpísanou odpoveďou alebo hlasovým diktovaním.

Obe aplikácie sú zadarmo na stiahnutie  a fungujú na hocijakom tablete alebo smartfóne aspoň s iOS 7.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.