DOSPAD emuluje Windows 98 na iOS

Na internete sa objavilo ďalšie zaujímavé prepojenie starej a novej technológie, tentokrát na jailbreak subreddite. Používateľovi 8bitsince86 sa na jailbreaknutom iPade pomocou DOS emulátoru DOSPAD podarilo rozbehať Windows 98 a zahrať si „klasické“ hry ako Diablo II, Fallout 2 alebo Black Isle RPG. Ak by ste sa o podobné hrátky chceli pokúsiť aj vy, emulátor DOSPAD môžete získať z cydia.litchi­e.com, optimalizovať sa dá týmto konfiguračným súborom.

Pokiaľ nemáte jailbreaknuté iOS zariadenie, môžete skúsiť aplikáciu iDos 2. Tá má v sbee niekoľko „predinštalovaných“ hier a je možné si do nej nahrať aj svoje vlastné, návod nájdete na ultimacodex.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.