Apple vydal aktualizáciu pre mobilný operačný systém iOS 8.1.3

Apple vydal okrem aktualizácie pre Macy (OS X) aj aktualizáciu pre mobilný operačný systém iOS 8.1.3. Tá prináša okrem všeobecného zlepšenia stability a výkonu aj riešenie možných problémov so zadávaním hesla Apple ID v rámci Messages a FaceTime, s chýbajúcimi aplikáciami vo výsledkoch vyhľadávania cez Spotlight, nefungujúcimi multitasking gestami na iPade. Taktiež prináša nové možnosti nastavenia štandardizovaného testovania v rámci vzdelávania. Aktualizácia by tiež mala obmedziť nároky na voľné miesto na iOS zariadení nevyhnutné pre aktualizáciu systému, čo poteší najmä majiteľov iPhonov a iPadov s menšou kapacitou. Aktualizácia tiež rieši aj ďalšie drobnejšie chyby a celkovú bezpečnosť systému. Detaily o zmeny v tejto oblasti nájdete na oficiálnych stránkach podpory.

komentárov
  1. Pozeral som video kde porovnávali na ip4s 8.1.2 Vs 8.1.3 a tento nový je ešte pomalší ako 8.1.2 takze asi neprejist.Teda zo 7.1.2 určite neprejist.Ja mám 8.1.2 a určite zatiaľ neprejdem a najradšej by som to dal znovu na ios 7. Aj môj air sa bojím dať na 8.1.3 lebo nejak im tie posledné aktualizácie neslapu na prvý krát :(

    0
    0
  2. Ma problém nekto stým ako ja ??? Neskutočne mi žerie batériu na 5s..plus slabší signál operátora…pomohlo by restote ?

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.