Apple vydal aktualizáciu OS X Yosemite 10.10.2

Používatelia najnovšej generácie operačného systému od Apple, OS X Yosemite, majú k dispozícii na stiahnutie novú aktualizáciu OS X 10.10.2. Druhá aktualizácia pre tento systém prináša riešenie problémov s odpájaním Wi-Fi sietí, pomalým načítaním internetových stránok, nedostatky v Spotlighte, nechcené prepínanie jazykov pri zadávaní textu a možnú ozvenu pri používaní VoiceOver. Aktualizácia taktiež zlepšuje synchronizáciu obrazu a zvuku pri používaní Bluetooth slúchadiel a prináša možnosť prehliadať iCloud Drive cez Time Machine. Súčasťou OS X 10.10.2 je aj nová verzia Safari 8.0.3, ktorá zlepšuje celkovú bezpečnosť a stabilitu. Používatelia starších verzií OS X ju majú k dispozícii ako samostatnú aktualizáciu pre Safari. Sťahovať môžete štandardne cez Software Update v Mac App Store. Inštalácia vyžaduje reštart systému.

komentárov
 1. Aktualizacia mi zabila system. Po nainstalovani aktualizacie cez updater mi po restarte nenabehol OS. :(
  Niekto s podobnymi skusenostami?
  Je mozne ze mi to mohol sposobit trimenabler, alebo LittleSnitch ale to sa uz nedozviem, spravil som rollback na 10.9.5 a tam to vsekto fici bez problemov, aj tak ma tie detske farbicky vytacali. Zda sa mi to ze to s OS X ide dole vodou :(

  0
  0
 2. Prechod na OS X 10.10.2 bol s niekoľkými reštartami ale v poriadku. I po 10.10.1 sa stávalo, že AirPlay sa niekedy stratilo a nedalo sa k nemu pripojiť bez predošlého odpojenia. Vyzerá to tak, že update rieši väčšinu problémov, ktoré trápili asi veľa ľudí. Kvalita softvéru u Apple poslednú dobu pokyvkáva a ľudia to cítia. Mali by sa z toho poučiť, snáď to aj teraz robia.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.