Apple vychvaľuje novú knihu o živote Steva Jobsa, Becoming Steve Jobs

Becoming Steve Jobs je názov najnovšieho životopisného titulu o Stevovi Jobsovi. Na rozdiel od knihy Steve Jobs od Waltera Isaacsona nejde o autorizovaný životopis, no viaceré osobnosti z Apple knihu Becoming Steve Jobs veľmi chvália. Hovorca Apple dokonca pre The New York Times povedal, že Becoming Steve Jobs zachycuje Steva lepšie ako čokoľvek iné. K chvále sa pridali aj rôzne popredné osobnosti z Apple, ktoré cítili zodpovednosť povedať autorom knihy o Jobsovi viac, ako bolo doposiaľ zverejnené, aby pomohli vytvoriť úplný obraz. Prostredníctvom Twitteru pochválil knihu Becoming Steve Jobs aj Eddy Cue, ktorý ju taktiež nazval najlepším obrazom Steva Jobsa a zároveň jediným titulom, ktorému sa ho podarilo vystihnúť. Becoming Steve Jobs si môžete kúpiť napríklad cez iBooks (v angličtine) za 15,99 EUR, titul vychádza už dnes.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.