Apple upozorňuje vývojárov na ukončenie prevádzky webovej verzie TestFlight

Rok po kúpe spoločnosti Burstly, ktorá stojí za obľúbenou platformou určenou na betatestovanie aplikácií, TestFlight, teraz Apple oznámil ukončenie jej prevádzky. Služba výrazne uľahčuje vývojárom testovanie ich pripravovaných aplikácií. TestFlight v súvislosti s tým ukončil podporu Androidu a netrvalo dlho a TestFlight sa stal súčasťou iTunes Connect, Apple platformy pre vývojárov. TestFlight dnes už nájdete pod značkou Apple aj v App Store. Apple sa preto rozhodol ukončiť prevádzku samostatnej internetovej stránky „TestFlightAp­p.com“. Vývojári, ktorí tieto stránky používali, majú k dispozícii návod, ako previesť svoje dáta na novú verziu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.