Apple upozorňuje vývojárov na ukončenie prevádzky webovej verzie TestFlight

Rok po kúpe spoločnosti Burstly, ktorá stojí za obľúbenou platformou určenou na betatestovanie aplikácií, TestFlight, teraz Apple oznámil ukončenie jej prevádzky. Služba výrazne uľahčuje vývojárom testovanie ich pripravovaných aplikácií. TestFlight v súvislosti s tým ukončil podporu Androidu a netrvalo dlho a TestFlight sa stal súčasťou iTunes Connect, Apple platformy pre vývojárov. TestFlight dnes už nájdete pod značkou Apple aj v App Store. Apple sa preto rozhodol ukončiť prevádzku samostatnej internetovej stránky „TestFlightAp­p.com“. Vývojári, ktorí tieto stránky používali, majú k dispozícii návod, ako previesť svoje dáta na novú verziu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.