V polovici októbra sa iPhone 6 začne predávať aj v Číne

Záujem o iPhone 6 a iPhone 6 Plus je stále obrovský, a preto je vo väčšine predajní vypredaný, no napriek tomu Apple aj naďalej rozširuje počet krajín, v ktorých sú tieto novinky dostupné. Už v piatok, 17. októbra, sa spustí predaj iPhonu 6 (Plus) aj na jednom z najdôležitejších trhoch – v Číne. Pomerne rýchlym rozšírením dostupnosti do Číny sa Apple podarí aspoň trochu obmedziť čierny obchod, ktorý v krajine s iPhonmi, ktoré ešte oficiálne dostupné nie sú, prekvitá. Telefóny budú k dispozícii v Apple obchodoch, online alebo u troch hlavných operátorov. Predobjednávky začínajú v piatok, 10. októbra. Spustenie predaja by prišlo možno aj skôr, ak by Apple nemusel získavať v krajine špeciálne licencie kvôli bezpečnostným obavám Číny.

Pomaly, ale isto, sa začínajú hýbať veci s novými iPhonmi aj u nás. Apple oneskorene aktualizoval české stránky a pridal na ne informácie o iPhone 6 (Plus). Presný termín spustenia však zatiaľ nebol zverejnený, a tak sa dočítate, že „termín dostupnosti doplníme už čoskoro“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.