Pred Apple obchodmi sa už formuje rad na iPhone 6

Čo ste ochotní urobiť pre to, aby ste mali novú technologickú hračku ako prví? V prípade fanúšikov, ktorí už stanujú pred Apple obchodom na 5th Avenue v New York City je odpoveď jasná – mnoho. Napriek tomu, že Apple nielenže neohlásil dátum spustenia predaja, ale ani ešte nepredstavil žiadnu novinku, pred týmto obchodom už nájdete začiatok radu ľudí, ktorí čakajú na iPhone 6. Ten by mal byť predstavený 9. septembra, o predaj sa dostane v tom lepšom prípade o týždeň neskôr. Okrem iPhonu má Apple predstaviť aj chýrované iWatch, a tak ešte niekoľko dní ani nebudeme vedieť, na čo vlastne čakajú.

V skutočnosti však väčšinou nejde o bežných zákazníkov. Títo ľudia sa zväčša delia na dve skupiny – prvá to využíva na marketingové účely, druhá s cieľom predať svoje mesto v rade netrpezlivým fanúšikom, ktorí nemajú čas stáť v rade, no majú peniaze na to, aby si za jeden z prvých kusov priplatili aj niekoľko tisíc dolárov. Každým rokom sa čas príchodu prvých čakajúcich posúva, tento rok prišli prví už 31. augusta. Doterajší rekord v dĺžke čakania bol 18 dní, tento rok ho chcú prekonať.

komentárov
  1. demencia niektorych ludi naozaj nema hranice…cakat 3 tyzdne pred obchodom na mozno nejaky telefon tak je naozaj na kazajku…

    0
    0
  2. Presne taketo dristy a nareky som tu cital ked mal prist dizajn 3, 4, 5, 5S. Napokon sa ukazalo ze dizajn iPhonu je lepsi a krajsi ako ten predchadzajuci, skutocnost predcila vsetky fotky a renderi. Takze nechapem tie vykriky ze ostavam pri iphone 5S.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.