Pred Apple obchodmi sa už formuje rad na iPhone 6

Čo ste ochotní urobiť pre to, aby ste mali novú technologickú hračku ako prví? V prípade fanúšikov, ktorí už stanujú pred Apple obchodom na 5th Avenue v New York City je odpoveď jasná – mnoho. Napriek tomu, že Apple nielenže neohlásil dátum spustenia predaja, ale ani ešte nepredstavil žiadnu novinku, pred týmto obchodom už nájdete začiatok radu ľudí, ktorí čakajú na iPhone 6. Ten by mal byť predstavený 9. septembra, o predaj sa dostane v tom lepšom prípade o týždeň neskôr. Okrem iPhonu má Apple predstaviť aj chýrované iWatch, a tak ešte niekoľko dní ani nebudeme vedieť, na čo vlastne čakajú.

V skutočnosti však väčšinou nejde o bežných zákazníkov. Títo ľudia sa zväčša delia na dve skupiny – prvá to využíva na marketingové účely, druhá s cieľom predať svoje mesto v rade netrpezlivým fanúšikom, ktorí nemajú čas stáť v rade, no majú peniaze na to, aby si za jeden z prvých kusov priplatili aj niekoľko tisíc dolárov. Každým rokom sa čas príchodu prvých čakajúcich posúva, tento rok prišli prví už 31. augusta. Doterajší rekord v dĺžke čakania bol 18 dní, tento rok ho chcú prekonať.

komentárov
  1. demencia niektorych ludi naozaj nema hranice…cakat 3 tyzdne pred obchodom na mozno nejaky telefon tak je naozaj na kazajku…

    0
    0
  2. Presne taketo dristy a nareky som tu cital ked mal prist dizajn 3, 4, 5, 5S. Napokon sa ukazalo ze dizajn iPhonu je lepsi a krajsi ako ten predchadzajuci, skutocnost predcila vsetky fotky a renderi. Takze nechapem tie vykriky ze ostavam pri iphone 5S.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.