Pozrite si porovnanie takmer hotového iPhonu 6 s iPhonom 5s

Do predstavenia iPhonu 6 ostáva už menej ako týžden a Feld & Volk prináša ďalšie video, v ktorom máte možnosť vidieť iPhone 6 vyskladaný z dostupných súčiastok v porovnaní s iPhonom 5s. Vo videu je zobrazený menší, 4,7-palcový model iPhonu 6, so zadnou stranou vo farbe „space gray“, teda „vesmírna šedá“, predné panely sú zobrazené aj v čiernom aj v bielom. iPhone 6 má väčší displej, tenšie telo a dizajnovo sa viac podobá na iPad ako na iPhone 5s. Zmenilo sa aj umiestnenie tlačidla na uspávanie, logo Apple by malo byť vytvorené zo špeciálneho materiálu „liquidmetal“:. Ide o kov budúcnosti, ktorý by mal byť odolný voči poškriabaniu aj korózii. Pod sivými pásmi sa ukrývajú antény a iPhone 6 by mal disponovať aj NFC.

komentárov
 1. …menší, 4,7-palcový model…

  Ja len stále dúfam že bude aj 4-palcový. Ako sa bili v minulosti do pŕs že spraviť veľký telefón je jednoduché, že oni sú lepší a dokážu to napchať aj do malého telefónu. O týždeň uvidíme či naozaj.

  0
  0
 2. strasne sa mi nepacia tie oble hrany.. pride mi uz ako kazdy druhy .. 5 ma krasny tvar podla mna .. taktiez nechapem tie hrube oddelovacie ciary .. mozno to bude fajn telefon, ale vyzorom urcite ne ..

  0
  0
 3. Keďže píšu hlavne tí, čo sú nespokojný, ja vyrovnám sily – mne sa oblý design páči, možno to pre niekoho nevyzerá tak cool ako hranatý iPhone, ale stále si spomínam, ako dobre sa mi držal 3G a 3GS v ruke, samozrejme vďaka oblým okrajom.
  Inak k veľkosti – vyzerá to tak, že Apple definitívne podľahol nárekom milovníkov megalomanských telefónov ktoré sa nedajú ani poriadne držať a súboj o to, koľko technológie vedia zmestiť do malého zariadenia sa presunie na hodinky…

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.