Pozrite si video z príprav najnovšieho japonského Apple Store

Apple zverejnil prostredníctvom svojho oficiálneho YouTube účtu video z príprav najnovšieho oficiálneho obchodu Apple Store. Ten otvorí brány prvým návštevníkom už dnes. Nachádza sa v Tokiu, Japonsku, a uvidíte v ňom čo všetko prechádza samotnému otvoreniu. Bočnú stranu obchodu tvorí „zelená záclona“ z rôznych rastlín, ktoré majú odzrkadľovať snahu Apple o zníženie svojej ekologickej stopy.

komentáre
  1. A na Slovenku zase nic…tu sa apple store dockame asi tak za 50 rokov aj to len mozno…A ja by som si tak rad vyskusal robit v apple store apple genia, ci to je naozaj tak tazke ako to niektori popisuju…

    0
    0
  2. Slovensko nieje pre Apple zatial tak dolezite. Na SK sa na 50 kusov laptopov a PC s Windows preda 1 ks Apple PC (to som len tak tipol). Ked stupne zivotna uroven a platy obyvatelstva, Apple mozno zacne uvazovat. Medzitym ale z SK zmiznu vsetky tie firmy ktore vyuzivaju lacnu pracovnu silu (Automobilove firmy, Samsung a podobne.) a kolotoc bude pokracovat… Riesenie poznam, ale to nepatri na tuto stranku.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.