Starbucks vám v USA umožní bezdrôtové nabíjanie vášho iPhonu

Populárna sieť kaviarní, Starbucks, plánuje vybaviť 7500 pobočiek bezdrôtovými nabíjačkami pre iPhone a ostatné smartfóny. Nabíjačiek by malo byť celkovo až 100 tisíc, Starbucks ich prináša v spolupráci so spoločnosťou Duracell. Nakoľko iPhone, na rozdiel od niektorých konkurentov, ešte nie je kompatibilný s bezdrôtovým nabíjaním, jeho majitelia si na iPhone 4, 4s, 5 alebo 5s musia dať v Starbuckse puzdro AccessCase, s ktorým sa následne bude automaticky bezdrôtovo nabíjať. Následne už stačí len položiť iPhone na stôl, nakoľko bezdrôtové nabíjačky sú integrované priamo v stoloch.

komentáre
  1. Vsetko by bolo OK az na to, ze horsie “smetie” , ktore v Starbucks nazyvaju kavou som v zivote nepil a preto bezdrotove nabijanie iphonu v tomto pripade ozeliem. Peace! :-)

    0
    0
  2. Nasledne by mohli zriadit aj vitrinku s uzamykatelnymi priehladnymi boxami, aby si stamgasti nemuseli svoje Accesscase puzdra nosit, nakolko je to opruz. Tak ako v nasej krcme s pollitrami.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.