Starbucks vám v USA umožní bezdrôtové nabíjanie vášho iPhonu

Populárna sieť kaviarní, Starbucks, plánuje vybaviť 7500 pobočiek bezdrôtovými nabíjačkami pre iPhone a ostatné smartfóny. Nabíjačiek by malo byť celkovo až 100 tisíc, Starbucks ich prináša v spolupráci so spoločnosťou Duracell. Nakoľko iPhone, na rozdiel od niektorých konkurentov, ešte nie je kompatibilný s bezdrôtovým nabíjaním, jeho majitelia si na iPhone 4, 4s, 5 alebo 5s musia dať v Starbuckse puzdro AccessCase, s ktorým sa následne bude automaticky bezdrôtovo nabíjať. Následne už stačí len položiť iPhone na stôl, nakoľko bezdrôtové nabíjačky sú integrované priamo v stoloch.

komentáre
  1. Vsetko by bolo OK az na to, ze horsie “smetie” , ktore v Starbucks nazyvaju kavou som v zivote nepil a preto bezdrotove nabijanie iphonu v tomto pripade ozeliem. Peace! :-)

    0
    0
  2. Nasledne by mohli zriadit aj vitrinku s uzamykatelnymi priehladnymi boxami, aby si stamgasti nemuseli svoje Accesscase puzdra nosit, nakolko je to opruz. Tak ako v nasej krcme s pollitrami.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.