Nové dokumenty odhaľujú prvé slúchadlá Beats pod taktovkou Apple

Pre Apple bola hudba vždy prioritou, čo spečatil aj miliardový obchod v rámci ktorého kúpil spoločnosť Beats, čím získal slúchadlá aj hudobnú streamingovú službu. Nový dokument z amerického telekomunikačného úradu FCC pritom odhaľuje prvé slúchadlá, ktoré už vznikli pod značkou Beats, no pod taktovkou Apple. Ide o bezdrôtové slúchadlá Beats Solo2. Dizajnovo sa od v súčasnosti predávaného modelu Beats Solo2 nelíšia, avšak prinášajú bezdrôtovú verziu, ktorá sa k vášmu iOS zariadeniu alebo Macu pripája cez Bluetooth. Momentálne sú k dispozícii v bezdrôtovej verzii len drahšie slúchadlá z modelovej rady Studio Wireless. Tie stoja oproti štandardným slúchadlám Studio o 80 EUR viac, pričom podobný príplatok sa očakáva aj pri modeli Solo2.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.