Nové dokumenty odhaľujú prvé slúchadlá Beats pod taktovkou Apple

Pre Apple bola hudba vždy prioritou, čo spečatil aj miliardový obchod v rámci ktorého kúpil spoločnosť Beats, čím získal slúchadlá aj hudobnú streamingovú službu. Nový dokument z amerického telekomunikačného úradu FCC pritom odhaľuje prvé slúchadlá, ktoré už vznikli pod značkou Beats, no pod taktovkou Apple. Ide o bezdrôtové slúchadlá Beats Solo2. Dizajnovo sa od v súčasnosti predávaného modelu Beats Solo2 nelíšia, avšak prinášajú bezdrôtovú verziu, ktorá sa k vášmu iOS zariadeniu alebo Macu pripája cez Bluetooth. Momentálne sú k dispozícii v bezdrôtovej verzii len drahšie slúchadlá z modelovej rady Studio Wireless. Tie stoja oproti štandardným slúchadlám Studio o 80 EUR viac, pričom podobný príplatok sa očakáva aj pri modeli Solo2.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.