Facebook vydal novú aplikáciu pre celebrity

Sociálne siete ako Facebook sú stále častejšie využívané aj rôznymi celebritami, ktoré sa vďaka nim dokážu dostať bližšie ku svojim fanúšikom, a tí zase majú možnosť nazrieť do ich súkromia a každodenného života. Facebook sa to teraz rozhodol posunúť na vyššiu úroveň s novou aplikáciou Mentions ktorá je určená pre overené profily osobností ako napríklad hercov, športovcov, hudobníkov a podobných ľudí s množstvom fanúšikov. Známe osobnosti získajú prostredníctvom Mentions prehľad o tom, čo o nich verejnosť aktuálne hovorí, a môžu aj jednoducho zdieľať statusy, nové fotografie či videá, podobne ako v štandardnej aplikácii. Priamo z Mentions môžu taktiež spúšťať online chaty s fanúšikmi, v ktorých budú odpovedať na ich otázky. Celebrity uvidia v aplikácii aj aktuálne populárne témy, vďaka čomu sa budú môcť rýchlo vyjadriť k tomu, čo sa práve deje a rieši.

Mentions si môžete stiahnuť zadarmo z App Store, no bez overeného profilu ju zatiaľ používať nemôžete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.