Facebook vydal novú aplikáciu pre celebrity

Sociálne siete ako Facebook sú stále častejšie využívané aj rôznymi celebritami, ktoré sa vďaka nim dokážu dostať bližšie ku svojim fanúšikom, a tí zase majú možnosť nazrieť do ich súkromia a každodenného života. Facebook sa to teraz rozhodol posunúť na vyššiu úroveň s novou aplikáciou Mentions ktorá je určená pre overené profily osobností ako napríklad hercov, športovcov, hudobníkov a podobných ľudí s množstvom fanúšikov. Známe osobnosti získajú prostredníctvom Mentions prehľad o tom, čo o nich verejnosť aktuálne hovorí, a môžu aj jednoducho zdieľať statusy, nové fotografie či videá, podobne ako v štandardnej aplikácii. Priamo z Mentions môžu taktiež spúšťať online chaty s fanúšikmi, v ktorých budú odpovedať na ich otázky. Celebrity uvidia v aplikácii aj aktuálne populárne témy, vďaka čomu sa budú môcť rýchlo vyjadriť k tomu, čo sa práve deje a rieši.

Mentions si môžete stiahnuť zadarmo z App Store, no bez overeného profilu ju zatiaľ používať nemôžete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.