Pozrite si fotoaparát a batériu, ktoré by mali byť súčasťou iPhonu 6

Očakávané vydanie iPhonu 6 sa pomaly, ale isto, blíži, a tak sa zvyšuje aj množstvo uniknutých súčiastok a doplňujúcich informácií o ňom. Podľa jednej z nich by mal iPhone 6 využívať senzor fotoaparátu Sony Exmor IMX220, ktorý má 13 megapixelov, 1/2,3“ plochu snímača a nahráva video v 1080p. Pre porovnanie iPhone 5s má senzor veľkosti 1/3,2“ s 8 megapixelmi.

Ďalšou uniknutou súčiastkou, ktorá by sa mala nachádzať vo vnútri iPhonu 6, je batéria s kapacitou 1810 mAh. Táto kapacita je v súlade so špekuláciami o tom, že iPhone 6 so 4,7“ uhlopriečkou prinesie len mierne zvýšenie kapacity batérie, nakoľko Apple chce aby bol čo najtenší. iPhone 5s má 1560 mAh batériu. Na druhej strane úzke previazanie softvéru a hardvéru môže priniesť predĺženie výdrže batérie aj bez výrazného zvyšovania jej kapacity.

komentáre
 1. Povedal najvacsi odbornik a analytik IT trhu. Zatial sa vsetky iPhony predávali a predávaju ako teplé rožky, vid clanok o financných vysledkoch za posledny kvartal.

  0
  0
 2. Trochu off topic, al predsa.
  Máte niekto info o tom, ako to bude so 4G sieťou a našimi iphonmi a ipadmi?
  5S dnes 4G od orange nepodporuje.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.