Pozrite si fotoaparát a batériu, ktoré by mali byť súčasťou iPhonu 6

Očakávané vydanie iPhonu 6 sa pomaly, ale isto, blíži, a tak sa zvyšuje aj množstvo uniknutých súčiastok a doplňujúcich informácií o ňom. Podľa jednej z nich by mal iPhone 6 využívať senzor fotoaparátu Sony Exmor IMX220, ktorý má 13 megapixelov, 1/2,3“ plochu snímača a nahráva video v 1080p. Pre porovnanie iPhone 5s má senzor veľkosti 1/3,2“ s 8 megapixelmi.

Ďalšou uniknutou súčiastkou, ktorá by sa mala nachádzať vo vnútri iPhonu 6, je batéria s kapacitou 1810 mAh. Táto kapacita je v súlade so špekuláciami o tom, že iPhone 6 so 4,7“ uhlopriečkou prinesie len mierne zvýšenie kapacity batérie, nakoľko Apple chce aby bol čo najtenší. iPhone 5s má 1560 mAh batériu. Na druhej strane úzke previazanie softvéru a hardvéru môže priniesť predĺženie výdrže batérie aj bez výrazného zvyšovania jej kapacity.

komentáre
 1. Povedal najvacsi odbornik a analytik IT trhu. Zatial sa vsetky iPhony predávali a predávaju ako teplé rožky, vid clanok o financných vysledkoch za posledny kvartal.

  0
  0
 2. Trochu off topic, al predsa.
  Máte niekto info o tom, ako to bude so 4G sieťou a našimi iphonmi a ipadmi?
  5S dnes 4G od orange nepodporuje.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.