Call of Duty: Modern Warfare 2 a 3 prichádzajú na Mac

Roky po vydaní pre PC a herné konzoly teraz Aspyr oznámil, že prináša akčné strieľačky Call of Duty: Modern Warfare 2 a 3 na Mac. Modern Warfare 2 vyšlo pôvodne v roku 2009, Modern Warfare 3 v roku 2011. Napriek tomu ide o kvalitné hry, ktoré ponúknu aj multiplayer a všetky DLC, ktoré pre ne boli vydané. COD: MW2 je k dispozícii cez GameAgent za uvádzaciu cenu 15,51 EUR (pre členov ešte lacnejšie), COD: MW3 za uvádzaciu cenu 31,90 EUR môžete aj cez Steam, kde COD:MW2 stojí 24,99 EUR, COD: MW3 až 59,99 EUR. Výhodou nákupu cez Steam je funkcia Steamplay, ktorá vám sprístupní za jednu sumu verziu pre Mac aj Windows a navzájom môžete pokračovať v kampani na ľubovoľnej platforme. Ak už hru cez Steam vlastníte, Mac verziu si môžete stiahnuť zadarmo. V Mac App Store zatiaľ tieto hry nenájdete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.