Super Monkey Ball Bounce pre iOS už toto leto

Super Monkey Ball bola jedna z prvých hier pre pôvodný iPhone, ktorá si okamžite získala množstvo fanúšikov. Jej korene siahajú až k originálnej hre pre GameCube, na iOS potom dostala aj pokračovanie. Teraz sa však vývojári z herného štúdia SEGA rozhodli posunúť túto sériu do novej oblasti. Super Monkey Ball s podtitulom Bounce je inšpirovaný klasickou arkádovou hrou pachinko. Ak ju nepoznáte, možno poznáte hru Peggle, na ktorý sa novinka Bounce podobá. Úlohou hráča bude za pomoci postavičiek AiAi a ďalších opíc zastaviť zákerného Prof. Boscisa. Hra je už v súčasnosti v rámci soft-launchu dostupná v Kanade (zadarmo), neskôr v lete bude k dispozícii celosvetovo.

Patríte k fanúšikom Super Monkey Ball pre iOS? Ako sa vám páči zmena herných princípov?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.