Super Monkey Ball Bounce pre iOS už toto leto

Super Monkey Ball bola jedna z prvých hier pre pôvodný iPhone, ktorá si okamžite získala množstvo fanúšikov. Jej korene siahajú až k originálnej hre pre GameCube, na iOS potom dostala aj pokračovanie. Teraz sa však vývojári z herného štúdia SEGA rozhodli posunúť túto sériu do novej oblasti. Super Monkey Ball s podtitulom Bounce je inšpirovaný klasickou arkádovou hrou pachinko. Ak ju nepoznáte, možno poznáte hru Peggle, na ktorý sa novinka Bounce podobá. Úlohou hráča bude za pomoci postavičiek AiAi a ďalších opíc zastaviť zákerného Prof. Boscisa. Hra je už v súčasnosti v rámci soft-launchu dostupná v Kanade (zadarmo), neskôr v lete bude k dispozícii celosvetovo.

Patríte k fanúšikom Super Monkey Ball pre iOS? Ako sa vám páči zmena herných princípov?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.