BookArc for Mac Pro – nový horizontálny stojan pre Mac Pro od Twelve South

Mac Pro, jediný Mac vyrábaný v USA, je stredobodom pozornosti prakticky kdekoľvek, kde sa objaví. Vďačí za to svojmu unikátnemu vertikálnemu dizajnu a použitým materiálom. Známy výrobca príslušenstva pre Apple produkty, Twelve South, teraz vydal ďalší zo stojanov BookArc, tentokrát určený pre Mac Pro. Lesklý chrómovaný stojan umožňuje umiestniť Mac Pro horizontálne. To je praktické napríklad ak máte výškovo obmedzený priesotr pre váš Mac. Aj keď je Mac Pro štandardné dizajnovaný na vertikálne umiestnenie, bezpečné je aj horizontálne umiestnenie. Treba si len dávať pozor na to, aby mal dostatok priestoru pre prúdenie vzduchu a chladenie.

Nakupovať môžete za 59,99 USD cez oficiálne stránky.

komentáre
  1. Toto je uz aky vynanalez. Uz len nejaky ventil namontovat a je z toho sudok. Mozno do krcmi je to super:). Ale mam pocit, chladenie sa trosku natusi. Nerozumiem aky problem tato vec riesi.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.