Bolt je ďalším konkurentom pre Snapchat, tentokrát od Instagramu

Instagram uviedol do testovacej prevádzky svoju novú aplikáciu Bolt určenú pre posielanie dočasných správ. Ide teda o priamu konkurenciu pre populárny Snapchat a nakoľko Instagram patrí Facebooku, ide už o druhého konkurenta Snapchatu spadajúceho pod Facebook. Facebook totiž v júni vydal aplikáciu Slingshot, ktorá slúži na odosielanie dočasných správ, no má to jeden háčik – pre prezrenie prijatého obrázku alebo videa musíte poslať aj vy obrázok alebo video. Bolt od Instagramu (patriaceho Facebooku) je však samostatnou aplikáciou, ktorá nevyžaduje prihlasovanie cez Facebook a umožňuje pridávanie kontaktov cez telefónne čísla.

Bolt je zatiaľ dostupný v rámci testovacej prevádzky len v Singapure, na Novom Zélande a v Južnej Afrike. V blízkej budúcnosti by mal byť dostupný globálne.

komentár
  1. trocha to nechapem. ako moze instagram (ktory je vlastneny facebookom) vyrobit aplikaciu, ktorou lezie do kapusty samotnemu facebooku? objasni mi to niekto prosim?

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.