Apple zamestnal zakladateľa technologických stránok AnandTech

Známy žurnalista Anand Lai Shimpi odchádza zo svojich stránok AnandTech, aby sa mohol pridať k tímu Apple. Apple potvrdil, že sa stáva novým členom jeho tímu, avšak ďalšie podrobnosti o jeho pozícii neboli zverejnené. Detaily o svojom odchode popisuje, ako inak, na AnandTechu. Ten založil v roku 1997 a odvtedy si získal celosvetovú reputáciu ako server prinášajúci podrobné recenzie a analýzy z oblasti najnovších technológií. Anand Lai Shimpi potvrdil, že zo sveta technologických publikácií odchádza „na dôchodok“, a tak je otázne, čomu sa bude venovať v Apple. Novým šéfredaktorom AnandTechu je Ryan Smith.

Zdroj: AnandTech

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.