Obojstranný USB konektor potvrdzuje aj ďalší patent Apple

Špekulácie o tom, že Apple pracuje na novom Lightning kábli s obojstranným USB konektorom, potvrdzuje aj najnovšie publikovaný patent Apple. Ten popisuje technické detaily takéhoto riešenia. Od samostatnej žiadosti o patent, ktorá bola podaná o niekoľko týždňov skôr, sa líši v popise kľúčových vlastností umožňujúcich flexibilitu v kontaktoch USB konektora. Oproti predošlému patentu by malo byť minimalizované namáhanie pohyblivého komponentu a zároveň by mal byť dosiahnutý dostatočný kontakt konektora a USB portu.

komentáre
 1. o nejakeho pol roka sa zacnu mimo ine menit konektory (usb3.1), takze trocha neskoro (havne ze konektor sa nemenil poslednych 15r takmer vobec).

  0
  0
 2. @Vaše meno: kde sa zacnu menit konektory? v mojom Mac booku, alebo pracovnom pocitaci, ktory mi zamestnavatel vymeni asi tak za 4 roky?
  alebo si to myslel tak, ze Apple vymeni Lightning kabel a da tam konektor USB 3.1?

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.