Apple kúpil start-up UnionBay Networks

Apple sa stal majiteľom ďalšieho start-upu, v ktorom zrejme zbadal perspektívu. Ide o malú spoločnosť UnionBay Networks, ktorá je zameraná na cloudové služby. Tie zažívajú v súčasnosti boom a nezaobíde sa bez nich pomaly žiaden softvér. UnionBay pritom ponúkajú sieťové a softvérové služby pre dátové centrá. Spoločnosť len nedávno otvorila kanceláriu pre 30 zamestnancov v Seattli, pričom spoločnosť v reakcii na akvizíciu ponúkla voľné pracovné pozície pod heslom:„Chcete pracovať pre Apple, ale nechcete žiť v Cupertine?“ Apple akvizíciu potvrdil tradičným spôsobom a nezverejnil žiadne ďalšie informácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.