Apple kúpil start-up UnionBay Networks

Apple sa stal majiteľom ďalšieho start-upu, v ktorom zrejme zbadal perspektívu. Ide o malú spoločnosť UnionBay Networks, ktorá je zameraná na cloudové služby. Tie zažívajú v súčasnosti boom a nezaobíde sa bez nich pomaly žiaden softvér. UnionBay pritom ponúkajú sieťové a softvérové služby pre dátové centrá. Spoločnosť len nedávno otvorila kanceláriu pre 30 zamestnancov v Seattli, pričom spoločnosť v reakcii na akvizíciu ponúkla voľné pracovné pozície pod heslom:„Chcete pracovať pre Apple, ale nechcete žiť v Cupertine?“ Apple akvizíciu potvrdil tradičným spôsobom a nezverejnil žiadne ďalšie informácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.