Microsoft ohlásil spoluprácu s Dropboxom, prinesie integráciu v Office

Microsoft pokračuje v zlepšovaní svojej kancelárskej sady Office a pridáva ďalšiu žiadanú funkciu – podporu integrácie s Dropboxom. Microsoft síce ponúka predplatiteľom Office 365 online úložisko dát OneDrive s neobmedzeným priestorom, avšak niektorí stále preferujú obľúbený Dropbox. Súbory uložené v Dropboxe budete vidieť po boku tých, ktoré máte uložené lokálne alebo na OneDrive, stačí si Dropbox účet pridať k vášmu Office účtu. Integrácia s Dropboxom príde na iOS aplikácie Office prostredníctvom aktualizácie v najbližších týždňoch. Dropbox bude podporovaný aj v online verzii Office.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.