Aký bude tvoj príbeh? — Apple pokračuje v kampani zameranej na kreativitu s iPadom

Apple updatovalo stránky apple.com/your-verse venované iPadu a tvorivým činnostiam, ktorým môže dopomáhať. Na stránkach nájdete inšpiratívne príbehy ľudí, ktorí sa venujú umeniu, cestovaniu alebo športu. Určite si ich nenechajte ujsť.

Kampaň je inšpirovaná myšlienkou z filmu Dead Poets Society. Vyzýva k príspevku do príbehu nášho života a jednoznačne sa nesie v línii vízie Steva Jobsa a poslania spoločnosti Apple: ~~„Každý z nás má niečo, o čo sa môže podeliť. Hlas, vášeň či uhol pohľadu. Potenciál pridať pár riadkov do príbehu nášho sveta. Spôsoby, akými ľudia každý deň používajú iPad, nás tak inšpirovali, že sme sa rozhodli niektoré z týchto okamžikov zaznamenať.“~~

Na slovenskej verzii webu nájdete niekoľko z textov preložených do slovenčiny no videá a najnovšie príspevky sú len v angličtine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.