Aj iPad Air 2 si budete môcť kúpiť v zlatej farbe

Na zlatú farbu v ponuke modelov iPhonov sme si už zvykli. iPad však bol doposiaľ dostupný len v bielej a čiernej farbe. Zdá sa, že iPad Air 2 si vezme príklad z iPhonov a bude dostupný v rovnakých farbách, teda v čiernej „space gray“, striebornej a zlatej. Minimálne tak to vyzerá podľa nemenovaných zdrojov stránok Bloomberg. Nebude tak problém mať iOS zariadenia štýlovo zladené. iPhone bol v zlatej farbe k dispozícii od modelu 5s. Nový iPad Air 2, prípadne aj väčší iPad Pro, by mal byť predstavený ešte v októbri, pričom predaj by mal začať pred vianočnou sezónou. Predaje iPadov ostatní dva kvartály mierne klesali, nová farba by ich mohla oživiť. Tim Cook nazval pokles len hrbolom na ceste, nie dôvodom na obavy. Nové finančné výsledky za štvrtý fiškálny kvartál budú oznámené 20. októbra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.