Star Wars: Tiny Death Star – nová hra s tématikou Hviezdnych vojen je už v App Store

LucasArts prostredníctvom App Store oficiálne vydali najnovšiu hru zo sveta Hviezdnych vojen, Tiny Death Star. Hra vznikla v spolupráci s Disney a NimbleBit a preberá herné princípy z populárnej hry Tiny Tower od NimbleBit. Od Tiny Tower sa líši predovšetkým tématikou hviezdnych vojen. Vašou úlohou bude postaviť vesmírne stanice a ďalšie lokality tak, aby boli výnosné, a aby prilákali čo najviac obyvateľov a všetky známe postavy zo Star Wars. K originalite má podľa tvorcov prispieť aj 8-bitová retro grafika.

Star Wars: Tiny Death Star je v App Store k dispozícii zadarmo, pričom v rámci uvádzacej akcie dostanete o 50 % hernej meny viac.

komentár
  1. ak by to nebolo orientovane na mikrotransakcie bez ktorych sa to bude dat dohrat tak za 8 rokov, tak by to bolo fajn. takto to letelo z telefonu za 5 minut.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…