Printic – zaujímavá alternatíva ku Cards od Apple, ktoré sa k nám nikdy nedostali

Apple začiatkom septembra oficiálne ukončil prevádzku služby Cards s čím prišlo aj stiahnutie súvisiacej aplikácie. K nám sa Cards za svoj krátky život ani nestihli dostať, no našťastie existujú aj zaujímavé alternatívy. Jednou z nich je služba Printic. Prostredníctvom nej môžete jednoducho a rýchlo objednať snímky vo formáte Polaroid pre vás a vašich blízkych.

Všetko prebieha prostredníctvom oficiálnej aplikácie, v ktorej si vyberiete fotografie, ktoré chcete vytlačiť, ich popis, množstvo a adresátov. Vhod príde aj jednoduchá úprava fotografií priamo v aplikácii. Jedna fotografia vyjde na 0,79 EUR, minimálna objednávka na jednu adresu sú tri fotografie. Služba je dostupná po celom svete, no najdôležitejšie je, že medzi podporovanými krajinami je aj Slovensko a Česká republika. Za poštovné pritom neplatíte nič a fotografie nájdete v efektnej obálke o niekoľko dní neskôr vo vašej schránke.

   

Viac informácií o službe nájdete na oficiálnych stránkach, oficiálnu aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť z App Store.

komentár
  1. By som upozornil na slovensky projekt memories.sk – maju jednoduchu appku aj pre iphone. Webove rozhranie kde si mozte pospravovat fotky a taktiez robia polaroidy s tym ze si mozete dohodit text pod fotku – ceny je 0.14e za polaroid ;)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?