Rovio predstavilo novú službu na synchonizáciu medzi zariadeniami

Vývojári z Rovio, stojaci sa úspešnou sériou Angry Birds, pripravili pre fanúšikov novú službu Accounts. Účty, ako už názov služby napovedá, umožňujú vytvoriť si hráčom svoj účet, s ktorým sa následne synchronizujú všetky používané zariadenia, na ktorých máte hry od Rovio. Automaticky tak budete môcť pokračovať v hre presne tam, kde ste naposledy skončili, aj keď to bude úplne iné zariadenie. Podobnú funkciu ponúkajú niektoré hry prostredníctvom synchronizácie s Apple iCloudom, avšak Rovio sa rozhodlo priniesť vlastnú službu dostupnú aj pre nie Apple zariadenia.

V súčasnosti je funkcia Accounts na celosvetovej úrovni podporovaná v hre The Croods, v prvých krajinách (nie u nás) aj v pôvodnej hre Angry Birds. Samozrejme, postupom času môžeme očakávať podporu všetkých hier a platforiem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…