Nová reklama na tablet s Windowsom si opäť uťahuje z iPadu

Microsoft pokračuje v reklamách na tablety vybavené Windowsom, ktoré sú namierené priamo proti iPadu. Tentokrát ide o reklamu na tablet Dell XPS 10. Hlas Siri vám v reklame ukáže, že iPad napríklad nemá slot na pamäťové karty, nedokáže robiť dve veci naraz a k tomu všetkému je aj drahší. Dell XPS 10 s 32 GB stojí v akcii 399 USD, iPad s rovnakou kapacitou stojí 599 USD.

 

komentárov
 1. Presne po týchto prístrojoch momentálne pokukávam, po tabletoch bežiacich na x86 procesoroch. Iróniou však jest, že nie práve kvôli Windows8, ale kvôli plnej dotykovej podpore UBUNTU 12.04LTS. I keď je mi iPad vynikajúcim pomocníkom, nedokáže mi plne nahradiť notebook. x86 tablet s Ubuntu by mi to vynahradil :)

 2. Co uz….
  Asi predam iPad a kupim si WinTablet, toto video ma presvedcilo, hlavne ten zoom 2 prstami. To je to co som potreboval a doteraz som ani nevedel ze mi to chybalo….

  A kolkoze to pamate pre uzivatela ma 32 GB verzia WinTabletu?

 3. K tomuto asi len toto: “The only problem with Microsoft is they just have no taste. They have absolutely no taste. And I don’t mean that in a small way, I mean that in a big way, in the sense that they don’t think of original ideas, and they don’t bring much culture into their products.”

 4. Nahodov, celkom ftipne :-) Verim tomu ze v dalsom iOS to Apple urcite dozenie. Kazdopadne vacsina ludi sa bude riadit aj cenou, to sami zdalo trefne od M$

 5. samšunk :D si tiež uťahoval….je super stavať na nedostatkoch konkurencie ale robiť si z nich srandu neni pekné…nech windows a samšunk vymyslia konečne niečo nové revolučné keď sú taký machri…btw ani neprišli s revolúciou tebletov a smartfonov tak nech sú ticho

 6. Microsoft zúúúúúúfalka …

  BTW … tú prídavnú kartu potrebujú pretože 64GB verzia toho laknutého WIN tabletu má “5” mega volného miesta..
  A odzúmovať ikony na 5x5px to je iná fičurka :) .. “Presne toto mi chýbalo na ipade”

  Bullshi*t , zúfalý pokus, celéé zléééé ….

 7. To bolo srandy, cele roky s reklamami “I’m Mac”, ktore boli plne len utahovania si z MS. Ale tie boli pre vas v poriadku, nie? Toto je predsa nieco uuuuplne ineeeeee :-)

 8. Tak to bolo naozaj velmi ubohe a trapne. Ak su toto tie najsilnejsie argumenty pre MS tablet, tak to je riadne sklamanie .
  Ale klobuk dole pred ludmi, co si kupia MS tablet na zaklade tohoto porovnania.
   

 9. Skoda, ze sa MS nepochvalil aj volnym miestom, ktore je v pripade 32GB verzie cca 16GB a v pripade 64GB verzie 42GB ak si uzivatel ponecha na tablete aj backup .
  A tych nedostatkov bude zrejme viac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?