Logitech predstavil iPad klávesnice zamerané na školy

Rastúcemu záujmu škôl a vzdelávacích inštitúcií o iPady sa prispôsobujú aj výrobcovia tretích strán. Logitech najnovšie predstavil svoju káblovú klávesnicu pre iPad, ktorá je špeciálne zameraná na školy. Vďaka verziám s Lightning aj Dock konektorom je kompatibilná aj so staršími iOS zariadeniami a vo vzdelávacích inštitúciách by mala predísť problémom s Bluetooth synchronizáciou veľkého množstva bezdrôtových klávesníc. Namiesto párovania desiatok iPadov tak študentom stačí, aby k iPadu pripojili túto klávesnicu a začali písať.

Klávesnica je odolná aj voči poliatiu, životnosť kláves by mala presahovať päť miliónov stlačení a nechýbajú ani multimediálne klávesy pre Siri, kopírovanie, vyhľadávanie, prehrávanie médií a podobne.

Verzia s Lightning konektorom by mala byť k dispozícii od augusta, na verziu s Dock konektorom si bude potrebné počkať až do októbra. Cena je stanovená na 59,99 USD. Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?