Iconic: A Photographic Tribute to Apple Innovation – pozrite si 650 produktov Applu v novej knihe

Iconic: A Photographic Tribute to Apple Innovation je názov najnovšej knihy od Jonathana Zufiho. Za týmto menom sa skrýva fanúšik Applu, ktorý nahromadil 150 tisíc fotografií z viac ako 500 zakúpených Apple produktov, za ktorými častokrát cestoval. Medzi odfotenými produktmi nechýbajú ani rarity či prototypy, no nájdete tu aj iPhone a iné predajné hity. Kniha obsahuje na 326 stránkach 650 vybraných fotografií. Okrem historických kúskov nechýba v knihe ani celá kapitola venovaná baleniam Applu. Kniha sa snaží priblížiť vývoj našej obľúbenej značky od začiatkov až po súčasnosť. Textu v knihe veľa nenájdete, je v nej však pár riadkov od pôvodných zamestnancov Applu ako napríklad Steva Wozniaka.

Jonathan Zufi vydáva knihu sám, kúpiť si ju môžete cez oficiálne stránky. Cena štandardnej verzie je 75 USD, špeciálna edícia so zmeneným obalom pripomínajúcim Apple produkt stojí 300 USD.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.