Baldurs Gate II pre Mac už v novembri

Po úspešnom remaku prvej časti si už čoskoro na obrazovkách vašich Macov budete môcť zahrať aj remake Baldur’s Gate II. Konkrétne ide o remake Baldur’s Gate II: Shadows of Amn vrátane rozširovacieho balíčka Throne of Bhaal. Okrem zlepšenej grafiky a štyroch nových postáv sa môžete tešiť aj na multiplayer. Minimálnymi požiadavkami pre Mac je OS X 10.6.8, Intel Core 2 Duo, 512 MB pamäte a 2,5 GB voľného priestoru na disku. Baldur’s Gate II: Enhanced Edition je v súčasnosti k dispozícii v rámci predobjednávok za cenu 24,95 USD, vydaná bude 15. novembra. V budúcnosti môžeme očakávať aj vydanie tejto hry pre iPad, avšak presnejší dátum zatiaľ zverejnený nebol.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.