Google sprístupňuje novú schránku prijatých e-mailov pre používateľov Gmailu

Google predstavil úplne novú schránku prijatých e-mailov, teda inbox, pre svoju e-mailovú službu Gmail. Tá bude dostupná pre desktopovú aj mobilnú verziu Gmailu, rovnako ako v mobilných aplikáciách. Hlavnou novinkou prerobeného dizajnu je pridanie špeciálnych kategórií, ktoré roztriedia vaše e-maily do záložiek. K základným kategóriám patria Main, Social, Offers, Notifications a Forums. Používateľ má následne možnosť vybrať si, ktoré bude používať, a môže nastaviť aj automatické triedenie podľa odosielateľov e-mailov.

   

Konfigurácia prebieha cez desktopovú verziu, kde je po zobrazení tejto možnosti potrebné kliknúť na „Configure Inbox“, avšak zmeny budú viditeľné aj v Gmail aplikácii pre mobilné zariadenia. Nový inbox bude používateľom sprístupňovaný v jednotlivých regiónoch postupne v najbližších týždňoch.

Aplikácia Gmail pre iOS je zadarmo dostupná v App Store.

komentár
  1. Konečne niečo rozumné.
    Používam toto v Opere (browser) preto ju dosť často aj používam. Jediná chyba na tom je že filter v opere po preinštalovaní OS musím znova konfigurovať. Sice majú tú ich službu Operasync ktorá by to mala synchronizovať a ukladať, ale nedeje sa tak. Na štǎstie zasa netreba formátovať disk tak často :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?