Automatic Link sa oneskorí, problémom je iPhone aplikácia

Automatic Link je názov novej vychytávky určenej pre majiteľov iPhonov, ktorí chcú lepšie porozumieť svojim autám. Po pripojení Automatic Linku k OBD portu vášho auta (ten by nemal chýbať v žiadnom aute vyrobenom od roku 1996) získate na iPhone prístup ku kompletným diagnostickým informáciám a radám, ako napríklad zlepšiť spotrebu alebo životnosť auta v závislosti od vášho jazdenia. Tým sa množstvo funkcií samozrejme nekončí.

  Namiesto plánovaného vydania v júni však boli nútení tvorcovia odložiť vydanie finálneho produktu až na august. Paradoxne, problém nie je v adaptéri, ktorí sa pripája v aute. Ten je už vo výrobe. Problémový sa ukázal byť vývoj aplikácie, ktorý tvorcovia podcenili a potrebujú naňho viac času, ako si mysleli. Keďže ide o softvérové nedostatky, zákazníci, ktorí patria k prvým predobjednávateľom, majú možnosť získať svoj Automatic Link s betaverziou aplikácie. Automatic Link im tak bude doručený v polovici júna. V súčasnej verzii aplikácie chýba napríklad nahlasovanie nehôd, podpora viacerých áut a používateľov.

Viac informácií vrátane možnosti predobjednávky získate na oficiálnych stránkach.

komentárov
  1. taketo srandy na OBD port najdete plny internet. Netreba tento vyHypovany produkt, i ked vyzera pekne, hlavne ta aplikacia,  ktoru ale u nas nevyuzijete naplno.

    OBD Bluetooth adapter, hladat na dealextreme alebo eBay.

    Prislusnu app k tomu na App Store. A mate to uz dnes, za cenu zlomkovu.

  2. (ten by nemal chýbať v žiadnom aute vyrobenom od roku 1996) – toto sa týka áut určených pre americký trh.

    V európe bol OBD štandardom od roku 2001. Takže ak máte auto 1996+ ale 2001- nemusíte mať OBD konektor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?