Amiga hry prídu na iOS 7 aj s oficiálnou podporou herných ovládačov ešte tento rok

Ak sledujete herný priemysel prakticky od jeho začiatkov, určite sú vám hry na Amiga Commodore dobre známe. Pre ostatných ide o možnosť zahrať si retro hry. Tak či onak, Amiga Games teraz oznámili, že plánujú znovu vydať svoje herné klasiky na iOS 7. K dispozcíi by mali byť ešte pred vianočným obdobím, pričom nebude chýbať ani oficiálna podpora herných ovládačov. Nanešťastie, Amiga Games nezverejnili, o ktoré hry sa konkrétne bude jednať, rovnako zatiaľ nepoznáme ani cenu.

Captain Planet na Amigu

komentárov
  1. Zaujimave tituly to podla mna skor nebudu, ako budu… (myslim pecky, ako boli Walker, SotB 1-3, Flashback, Ruff’n Tumble a kopa tych neskorych vymakanych skakaciek) uvidime :-)

  2. Zahral by som si urcite Mega-Lo-Maniu (jedine s original soundtrackom), Another World a to co vypisal exo vyssie ma tiez napadlo.

    Inac nepoznam nikoho, kto by dohral do konca toho Walkera… da sa to vobec?

  3. Walkera jsem dohral, je to jedna z mych nej her vubec! Na konci je kosmicka lod. Zazitek z dohrani uzasny. Podobne jsem zdolal Desert Strike, jehoz PC verze je neskonale jednoduzsi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?